CHLOE

CHLOE

Francuska marka modowa Chloe została założona przez Gaby w 1952 roku. To była marka modowa zajmująca się gotowymi ubraniami. Różne inne marki modowe w tym czasie były zaangażowane w produkcję odzieży na miarę, nazwanej Haute Couture. Zgodnie z zasadą Haute Couture otrzymujesz to, za co płacisz. Luksusowe tkaniny i misterne detale ubrań wyraźnie przeznaczone dla elit. Były bardzo drogie. Chloe widziała tę lukę w modzie i postanowiła wkroczyć z Haute Couture i gotowymi ubraniami. Chloe stworzyła ubrania, które były bardzo kobiece i przylegające, których klienci nie stosowali jeszcze. Wykonano je z miękkich i delikatnych tkanin. To przełomowy przełom w modzie który zaatakował przemysł modowy.

Głównym założycielem Chloe był wówczas Lagerfeld. Potem poszukiwano pomocy Stelli McCartney i Phoebe Philo. Odegrały one zasadniczą rolę w nadaniu kobiecie charakteru i romantycznego uczucia. Następnie Natalie Portman, Kirsten Dunst stała na czele odzieży Chloe i przyciągnęła uwagę mediów i globalnej uwagi do Chloe.

Po 1998 roku Chloe zaczęła produkować różne i nowe wyroby skórzane, okulary przeciwsłoneczne, okulary i torby. Ich produkty są ponadczasowe i odniosły duży sukces w branży modowej.

Chloe ma szeroką gamę okularów przeciwsłonecznych dla kobiet, które z pewnością znajdują się na szczycie listy mody. Chloe ma wiele rodzajów ramek od klasyki – jak okulary przeciwsłoneczne Chloe Aviator do absolutnie nowatorskich. W ofercie marki Chloe można znaleźć złote ramki z soczewkami w kolorze bakłażana. Są też duże okulary przeciwsłoneczne z ciemnymi soczewkami i ramkami w kolorze rogowym. Chloe oferuje wiele kolorów. Kolory zwiększają popularność marki. Chloe jest popularna ze względu na odważne kolory takie jak śliwkowy, różowy, kakaowy i akwamaryna. 

W ofercie Galerii Optyki znajdziecie Państwo mnogość oprawek Chloe, szczególnie takich które inne salony nie odważają się zamawiać. Zapraszamy!