Zbadaj wzrok w Galerii Optyki!

Serdecznie zapraszamy Państwa na badanie wzroku zgodne z najwyższymi standardami Polskiego Towarzystwa Optyki i Optometrii, umożliwiające prawidłową ocenę Państwa potrzeb wzrokowych, pozwalającą na odpowiedni dobór szkieł okularowych lub soczewek kontaktowych.

Skórzewo jest miastem, gdzie mieści się nasz salonu i stąd – co nie może dziwić – pochodzi większość naszych pacjentów, jednak na badaniach zawsze mile widziani są pacjenci z całej Wielkopolski. Po zakończeniu badania, pracujący w naszym salonie doradcy omówią z Państwem wyniki badania i zaproponują odpowiednią korekcję okularową lub korekcję soczewkami kontaktowymi.

Wszyscy nasi specjaliści to absolwenci poznańskich wyższych uczelni takich jak Uniwersytet im. Adama Mickiewicza i Uniwersytetu Medycznego ze specjalnością Optometria. Dodatkowo przyjmuje u nas specjalista Terapii Wzrokowej i Ortoptyki.

Skórzewo ul. Malwowa 162 w Galerii Mallwowa (naprzeciw kas Piotra i Pawła) – to tam prosimy nas szukać, pracujemy we wszystkie dni tygodnia, od rana do późnych godzin wieczornych.

Gorąco zachęcamy do zamówienia bezpłatnej wizyty za pośrednictwem naszej strony internetowej, otrzymują wówczas Państwo dodatkowo 15% procent zniżki na zakup wybranych szkieł okularowych i stylowych oprawek najlepszych producentów.