Optometrist adjusting panels of phoropter while examining his patient

Zbadaj wzrok w Poznaniu!

Serdecznie zapraszamy Państwa na wstępne komputerowe badanie wzroku z pełnym badaniem optometrycznym zgodnie z najwyższymi standardami PTOO umożliwiające odpowiedni dobór szkieł okularowych i kontaktowych.

Skórzewo jest miastem, gdzie mieści się siedziba naszego salonu i stąd – co nie może dziwić – pochodzi większość naszych pacjentów, jednak na badaniach zawsze mile widziani są pacjenci z całego regionu. Po zakończeniu badania pracujący w naszym salonie specjaliści omówią z Państwem wyniki, jakie dało przeprowadzone badanie wzroku

Skórzewo ul. Malwowa 162, tam prosimy nas szukać, pracujemy we wszystkie dni tygodnia, od rana do późnych godzin wieczornych.

Gorąco zachęcamy do zamówienia bezpłatnej wizyty za pośrednictwem naszej strony internetowej, otrzymują wówczas Państwo dodatkowo 15 procent zniżki na zakup wybranych szkieł okularowych i stylowych oprawek najlepszych producentów.

Przeprowadź u nas badanie refrakcji (badanie wzroku)

Prawidłowo przeprowadzone badanie refrakcji jest podstawowym elementem doboru odpowiednich soczewek okularowych czy kontaktowych. Stosowanie właściwych procedur optometrycznych podczas badania prowadzi do dogłębnej oceny stanu układu wzrokowego.

Nasi specjaliści omówią z Państwem wynik badania wzroku oraz zaproponują najbardziej optymalną korekcję.